חיפוש
  • Don Green

טיפים לחתן ולכלה

גם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה שונה ומיוחד. האורחים שלכם כיבדו אינספור אירועים קודמים, והם קצת "עייפים מכל האירועים האלו". איך אתם יכולים לגרום להם להגיע לאירוע שלכם ולא "להתבאס"?


הנה מספר טיפים שיכולים להרים לאורחים שלכם לקראת הגעתם:

  1. בנו קונספט- רוב החתונות הן שבלוניות ואין בהן נושא מוביל. הקונספט יכול להיות צבע ספציפי מוביל (אפשר לעדכן את האורחים כבר בהזמנה שאתם שולחים להם), יכול להיות רעיון מסרט מפורסם, תחביב מיוחד של החתן והכלה שהוא חורג מהנורמה או כל דבר אחר שהוא מיוחד. בנו את הליין אפ של האירוע שלכם על הקונספט שבחרתם וידעו את כולם על כך. הבאזזז יגרום לאורחים שאמורים לכבד אתכם להתרגש קצת יותר עוד לפני שהגיעו לאירוע.

  2. קבלת הפנים- קבלת הפנים היא הפנים של האירוע שלכם. האבסורד הוא שרוב הזוגות אינם משקיעים כלל משאבים בפרק הזמן הזה שלפני החופה. הרי האנרגיות של האירוע מתחילות להיווצר כבר בשלב הזה. צרו עניין מיוחד בקבלת הפנים ותראו איך זה מחבר כקו ישיר לחופה ומשם לאירוע עצמו. הזמינו נגן מוכשר (גילוי נאות, זה אני) או רקדן/נית שיוצרים אינטרקציה עם האורחים. שתפו את המוזמנים גם בזה עוד בהזמנה כך שיגיעו מוקדם יותר ויוכלו להנות ממה שהכנתם להם.

  3. מוזיקה בזמן מנה- החלק הזה הוא בדרך כלל נפילת אדרנלין. הקהל רקד והשתולל ברחבה ואז מפסיקים לו בבת אחת את האנרגיות (כי צריך להתיישב בשולחנות). בשלב הזה, מוזיקה חיה ומיוחדת תעשה את העבודה.

  4. לייב און די. ג'יי- אחרי המנה העיקרית, כשהמסיבה משתוללת וכולם בהיי, נגן Live on d.j ישנה סדרי עולם ויקפיץ אתכם ואת הקהל הצעיר שנשאר לחגוג לפסגות חדשות.

אז שיהיה במזל טוב, הרבה אושר ואהבה. נתראה באירוע.3 צפיות0 תגובות